Seznamte se s Oslíčkem

Víte, s kým máte tu čest? Co o nás opravdu víte? Jsme rodinný obchůdek s hračkami a potřebami pro děti. To není příliš informací pro spokojený vztah založený na důvěře, že? Proto dovolte, abychom se vám představili.

Jak vznikl obchůdek?

Jmenuji se Kateřina Kopáčková a jsem majitelkou internetového obchůdku Oslíček. Po narození mého malého synka jsem pojala nepříjemné zjištění. Dětský trh je přeplněn komerčními hračkami a potřebami, které ani zdaleka nedosahují takových kvalit, jaké by si malé děti zasloužily. Je kruté, když miminka od narození tráví čas s hromadami nekvalitního plastu a mechanickými hračkami. Chtěla jsem víc. Nejen pro svého syna, ale i pro děti ostatních maminek. A tak vznikl obchůdek Oslíček dětem.

Proč právě Oslíček?

Jako malá jsem naprosto zbožňovala oslíčka Ijáčka. Nejen pro jeho klidnou povahu, ale také roztomilost. Myslím si, že oslík je dokonalým symbolem našeho obchůdku, neboť symbolizuje klid, mír a roztomilost našich milovaných dětiček. Zároveň jsem tak mohla spojit své životní poslání s oblíbeným chlupáčkem.

Užijte si nakupování s Oslíčkem,
vaše Kateřina ♥

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení